Pronájem Sedačky do vany,
Zapůjčení sedačky do vany

Společnost Zdravotní potřeby Kopretina Přerov se specializuje na pronájem kompenzačních pomůcek, které usnadňují každodenní život osobám s omezenou pohyblivostí nebo jinými zdravotními potřebami. Nabízíme pronájem sedačky do vany, což je ideální řešení pro ty, kteří potřebují dočasnou podporu při koupání. Naše sedačky do vany jsou navrženy tak, aby byly pohodlné, bezpečné a snadno se používaly.

Poskytujeme zapůjčení sedačky do vany, což je vhodné pro klienty, kteří preferují krátkodobé řešení nebo si chtějí výrobek vyzkoušet před koupí. Naše služby jsou flexibilní a přizpůsobené individuálním potřebám našich klientů, abychom zajistili maximální komfort a nezávislost.

Pokud máte zájem o pronájem nebo zapůjčení sedačky do vany, neváhejte nás kontaktovat. Náš tým odborníků je připraven vám poskytnout veškeré informace a pomoci vám najít nejlepší řešení pro vaše potřeby.

Kompenzační pomůcky si lze zapůjčit a to na jakoukoliv dobu dle platného ceníku. Zdravotnické pomůcky zapůjčujeme čisté a v dobrém technickém stavu.
V případě vrácení nepřiměřeně znečištěné pomůcky jsou požadovány náklady na úhradu vyčištění.
V případě poškozené pomůcky jsou požadovány náklady na opravu.

Půjčovné

za měsíc

Sedačka do vany

  • Sedačka do vany závěsná
  • plastové sedátko
  • opěrka zad

V případě zájmu o půjčení kompenzační pomůcky vyplňte prosím kontaktní formulář a my se s vámi spojíme

Výběr z nabízených pomůcek
Zdravotních potřeb KOPRETINA

Kompenzační pomůcky si můžete u nás pronajmout nebo i zakoupit.