Pronájem chodítka vysokého,
Zapůjčení chodítka pro seniory

Naše Zdravotní potřeby Přerov je tu pro všechny, kteří hledají kvalitní a spolehlivé kompenzační pomůcky. Jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout pronájem chodítka vysokého, které je speciálně navrženo pro podporu při chůzi ve stoje. Tato vysoká chodítka jsou ideální pro uživatele, kteří potřebují vyšší oporu a jsou vhodná pro použití jak doma, tak i venku.

Pro naše klienty nabízíme zapůjčení chodítek pro seniory, která jsou vysoká, lehká, snadno ovladatelná a poskytují potřebnou stabilitu. Tato invalidní chodítka jsou vybavena pohodlnými rukojeťmi a mohou být přizpůsobena individuálním potřebám každého seniora.

Věříme, že přístup k těmto pomůckám by měl být jednoduchý a bezproblémový. Proto nabízíme flexibilní možnosti pronájmu kompenzačních pomůcek, ať už potřebujete pomůcku na krátkou dobu nebo na delší období. Naši zkušení pracovníci vám rádi poradí s výběrem nejvhodnější pomůcky pro vaše potřeby a zodpoví jakékoli dotazy týkající se pronájmu.

Pro další informace o našich produktech a službách nás neváhejte kontaktovat. Jsme zde, abychom vám pomohli zlepšit kvalitu života.

Pomůcky si lze zapůjčit a to na jakoukoliv dobu dle platného ceníku. Zdravotnické pomůcky zapůjčujeme čisté a v dobrém technickém stavu.
V případě vrácení nepřiměřeně znečištěné pomůcky jsou požadovány náklady na úhradu vyčištění.
V případě poškozené pomůcky jsou požadovány náklady na opravu.

Půjčovné

za měsíc

Chodítko vysoké

  • chodítko vysoké U-2B s podpůrnou deskou

V případě zájmu o půjčení kompenzační pomůcky vyplňte prosím kontaktní formulář a my se s vámi spojíme

Půjčovné

za měsíc

Chodítko vysoké

  • chodítko dvoukolové vysoké 200 RC

V případě zájmu o půjčení kompenzační pomůcky vyplňte prosím kontaktní formulář a my se s vámi spojíme

Výběr z nabízených pomůcek
Zdravotních potřeb KOPRETINA

Kompenzační pomůcky si můžete u nás pronajmout nebo i zakoupit.