Pronájem invalidního vozíku,
Zapůjčení invalidního vozíku

Naše společnost Zdravotní potřeby Přerov je zde pro všechny, kdo potřebují podporu v oblasti mobility, nabízíme pronájem kompenzačních pomůcek. Jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout pronájem invalidního vozíku pro ty, kteří potřebují dočasné řešení. Naše vozíky jsou moderní, bezpečné a přizpůsobené pro maximální pohodlí uživatelů.

Poskytujeme službu zapůjčení invalidního vozíku, což je ideální pro klienty, kteří potřebují vozík na krátkodobé období, například po operaci nebo během rekonvalescence. Naše vozíky jsou pravidelně servisované a splňují všechny normy a požadavky pro bezpečné používání.

Nabízíme různé typy vozíků, včetně standardních, elektrických a speciálně upravených vozíků pro těžší terén, aby naši klienti mohli vybrat přesně to, co nejlépe vyhovuje jejich potřebám. Naši odborníci jsou připraveni poskytnout poradenství a pomoci s výběrem nejvhodnějšího modelu.

Pro více informací o našich službách, cenách a dostupnosti vozíků nás neváhejte kontaktovat. Jsme zde, abychom vám pomohli zůstat aktivní a nezávislí.

Pomůcky si lze zapůjčit a to na jakoukoliv dobu dle platného ceníku. Zdravotnické pomůcky zapůjčujeme čisté a v dobrém technickém stavu.
V případě vrácení nepřiměřeně znečištěné pomůcky jsou požadovány náklady na úhradu vyčištění.
V případě poškozené pomůcky jsou požadovány náklady na opravu.

Půjčovné

za měsíc

Invalidní vozík mechanický

  •  

V případě zájmu o půjčení kompenzační pomůcky vyplňte prosím kontaktní formulář a my se s vámi spojíme

Výběr z nabízených pomůcek
Zdravotních potřeb KOPRETINA

Kompenzační pomůcky si můžete u nás pronajmout nebo i zakoupit.