Pronájem hrazdy k lůžku,
Zapůjčení hrazdy k lůžku

Naše prodejna Zdravotní potřeby Přerov nabízí širokou škálu služeb, včetně pronájmu kompenzačních pomůcek, které jsou ideální pro ty, kdo potřebují dočasnou podporu nebo nemohou investovat do koupě. Mezi naše služby patří:

Pronájem hrazdy k lůžku: Hrazda k lůžku je důležitá pomůcka pro ty, kteří potřebují pomoc s pohybem v posteli nebo při vstávání. Naše hrazdy jsou robustní a snadno se instalují, což zajišťuje bezpečnost a podporu.

Zapůjčení hrazdy k lůžku: Pokud potřebujete hrazdu jen na krátkou dobu, nabízíme možnost jejího zapůjčení. Tato služba je vhodná pro klienty po operaci nebo pro ty, kteří se zotavují z úrazu.

Všechny naše pomůcky jsou pravidelně kontrolovány a udržovány, aby byly vždy v nejlepším možném stavu. Nabízíme flexibilní možnosti pronájmu, ať už na krátkodobé nebo dlouhodobé období, s možností individuálního přizpůsobení potřebám našich klientů. Pro více informací o našich produktech a službách nás prosím kontaktujte. Jsme zde, abychom vám pomohli najít optimální řešení pro vaši situaci.

Naše kompenzační pomůcky si lze zapůjčit a to na jakoukoliv dobu dle platného ceníku. Zdravotnické pomůcky zapůjčujeme čisté a v dobrém technickém stavu.
V případě vrácení nepřiměřeně znečištěné pomůcky jsou požadovány náklady na úhradu vyčištění.
V případě poškozené pomůcky jsou požadovány náklady na opravu.

Půjčovné

za měsíc

Hrazda k lůžku samostatně stojící

  •  

V případě zájmu o půjčení kompenzační pomůcky vyplňte prosím kontaktní formulář a my se s vámi spojíme

Výběr z nabízených pomůcek
Zdravotních potřeb KOPRETINA

Kompenzační pomůcky si můžete u nás pronajmout nebo i zakoupit.