Pronájem
Antidekubitní matrace s kompresorem

Naše zdravotní potřeby Přerov jsou zde, aby vám usnadnily život a poskytly vám nezbytnou podporu, když ji nejvíce potřebujete. Poskytujeme pronájem kompenzačních pomůcek, nabízíme pronájem zdravotní antidekubitní matrace s kompresorem, která je navržena tak, aby předcházela vzniku proleženin u pacientů, kteří tráví většinu času v leže.

Antidekubitní matrace s kompresorem je vysoce efektivní řešení, které pomáhá udržovat správný průtok krve a snižuje tlak na rizikové části těla. Kompresor reguluje nafukování a vyfukování vzduchových komor v matraci, což zajišťuje dynamickou změnu tlaku a zabraňuje dlouhodobému tlaku na jednom místě.

Naším cílem je poskytovat kvalitní a dostupné zdravotní pomůcky, které zlepšují kvalitu života našich zákazníků. Pronájem zdravotních pomůcek je ideální pro ty, kteří potřebují dočasné řešení nebo si chtějí vyzkoušet výrobek před koupí. Jsme zde, abychom vám poskytli nejen produkty, ale také odborné poradenství a podporu, abyste mohli učinit informované rozhodnutí o péči o sebe nebo o své blízké.

Pro další informace o našich službách, možnostech pronájmu nebo jakékoliv dotazy týkající se našich produktů, neváhejte kontaktovat naše zákaznické centrum. Jsme připraveni vám pomoci najít nejlepší řešení pro vaše potřeby

Pomůcky si lze zapůjčit a to na jakoukoliv dobu dle platného ceníku. Zdravotnické pomůcky zapůjčujeme čisté a v dobrém technickém stavu.
V případě vrácení nepřiměřeně znečištěné pomůcky jsou požadovány náklady na úhradu vyčištění.
V případě poškozené pomůcky jsou požadovány náklady na opravu.

Půjčovné

za měsíc

Antidekubitní matrace s kompresorem

  • Antidekubitní matrace vzduchová s kompresorem

V případě zájmu o půjčení kompenzační pomůcky vyplňte prosím kontaktní formulář a my se s vámi spojíme

Výběr z nabízených pomůcek
Zdravotních potřeb KOPRETINA

Kompenzační pomůcky si můžete u nás pronajmout nebo i zakoupit.