Pronájem chodítka venkovního,
Zapůjčení invalidního chodítka

Naše Zdravotní potřeby KOPRETINA Přerov se specializuje na poskytování široké škály kompenzačních pomůcek, které usnadňují každodenní život osobám s omezenou mobilitou. Nabízíme pronájem chodítka venkovního, které je ideální pro ty, kteří chtějí zůstat aktivní a samostatní i mimo domov. Naše venkovní chodítka jsou robustní, stabilní a vybavená kvalitními brzdami pro bezpečné používání.

Kromě toho poskytujeme zapůjčení invalidního chodítka, které je navrženo tak, aby poskytovalo podporu a stabilitu při chůzi v interiéru. Tato chodítka jsou lehká, snadno se manévruje a lze je přizpůsobit individuálním potřebám uživatele.

Naším cílem je nabídnout flexibilní řešení pro ty, kteří potřebují dočasnou nebo dlouhodobou podporu, a proto jsme zavedli možnost krátkodobého i dlouhodobého pronájmu. Věříme, že přístup k těmto kompenzačním pomůckám by měl být snadný a cenově dostupný, a proto se snažíme udržet naše ceny konkurenceschopné a poskytujeme individuální přístup ke každému klientovi.

Pro více informací o našich službách, cenách a podmínkách pronájmu nás neváhejte kontaktovat. Jsme zde, abychom vám pomohli najít nejlepší řešení pro vaše potřeby.

Pomůcky si lze zapůjčit a to na jakoukoliv dobu dle platného ceníku. Zdravotnické pomůcky zapůjčujeme čisté a v dobrém technickém stavu.
V případě vrácení nepřiměřeně znečištěné pomůcky jsou požadovány náklady na úhradu vyčištění.
V případě poškozené pomůcky jsou požadovány náklady na opravu.

Půjčovné

za měsíc

Chodítko venkovní

  • Chodítko čtyřkolové venkovní

V případě zájmu o půjčení kompenzační pomůcky vyplňte prosím kontaktní formulář a my se s vámi spojíme

Půjčovné

za měsíc

Chodítko venkovní

  • Chodítko čtyřkolové venkovní

V případě zájmu o půjčení kompenzační pomůcky vyplňte prosím kontaktní formulář a my se s vámi spojíme

Výběr z nabízených pomůcek
Zdravotních potřeb KOPRETINA

Kompenzační pomůcky si můžete u nás pronajmout nebo i zakoupit.