Profesionální lékařská
a zdravotní kosmetika

Naše prodejna Zdravotní potřeby Kopretina Přerov se zaměřuje na poskytování širokého sortimentu lékařských a zdravotních kosmetických produktů. Naše nabídka zahrnuje vše od dermatologicky testovaných krémů, mastí a balzámů až po speciální přípravky určené pro citlivou nebo poškozenou pokožku. Věříme, že správná péče o tělo je klíčem k dobrému zdraví a pohodě, a proto pečlivě vybíráme produkty, které jsou nejen účinné, ale také šetrné k pokožce a životnímu prostředí.

Naši zákazníci mohou očekávat individuální přístup a odborné poradenství v oblasti výběru kosmetiky, která nejlépe vyhovuje jejich potřebám. Ať už hledáte produkty pro každodenní hygienu, řešení pro specifické kožní problémy, nebo si přejete zlepšit svůj vzhled pomocí kvalitní kosmetiky, náš tým je zde, aby vám pomohl najít to pravé. Navštivte nás a objevte, jak může naše lékařská a zdravotní kosmetika přispět k vaší celkové pohodě.

Čistící pěna k mytí a ošetřování pokožky

  • Čistící pěna k mytí a ošetřování pokožky ve spreji – s obsahem 400 ml má stejné účinky jako tekuté mýdlo. Obsahuje panthenol, heřmánek, vilín. Odstraňuje pot, působí jako deodorant, zvlhčuje pokožku, vytváří pocit svěžesti. Šetrný způsob ošetřování pokožky ve srovnání s běžnými mýdly. I složky obsažené v pěně podporují regeneraci a působí protizánětlivě

Zinková mast

  • Zinková mast – s obsahem 100 ml působí nejen preventivně, ale můžeme ji použít i k ošetření drobných povrchových poškození kůže, jako jsou opruzeniny, plenková dermatitida, oděrky a praskliny. Preventivně se používá k vytvoření bariér v intimních partiích, proti agresivním účinkům moči a stolice. Obsahuje 25% zinku, vitamíny E, A, Panthenol, avokádový i parafínový olej a glycerin. Její předností je snadné roztírání, nepřisychá ke kůži a tím nevznikají nánosy, které se musí odstraňovat. Aplikuje se přímo na kůži v tenké vrstvě.

Regenerační mast

  • Regenerační mast – s obsahem 150 ml obsahuje 41 % olejové fáze. Tato mast je velmi vhodná pro suchou a zarudlou pokožku, popraskanou pokožku na patách a také ji může použít i ošetřující personál na ošetření suchých rukou. Po umytí zůstane na pokožce ochranný film. Je vhodná pro klienty s projevy lupenky a kožních ekzémů. Složky, které regenerační mast obsahuje, regenerují a zklidňují citlivou kůži.

Výběr z nabízených pomůcek
Zdravotních potřeb KOPRETINA

Kompenzační pomůcky si můžete u nás pronajmout nebo i zakoupit.